time to learn

Скільки часу необхідно приділяти англійській мові?

Дуже часто початківці задаються питанням, “скільки часу треба для вивчення англійської мови: 30 хвилин в день, одна година? Як буде найкраще?”. Найкраще буде, якщо англійської мови буде приділятися 24 години в день. 🙂

Але, звичайно ж, це навряд чи можливо: необхідно спати, працювати, вчитися, спілкуватися, прибирати в будинку, займатися дітьми і так далі – у кожного своє життя, більшість часто дуже зайняті. Очевидно, що у багатьох людей немає можливості приділяти англійській мові 8-10 годин в день. Але це не страшно, тому що в цьому немає необхідності. Так скільки ж треба приділяти часу для вивчення англійської мови? Принаймні, одна година в день, сумарно за день. Якщо у Вас є можливість слухати, вивчати, вивчати англійську мову одну годину на день – цього буде цілком достатньо, щоб поступово і неухильно поліпшувати й удосконалювати свої навички в англійській мові, причому досить швидко.

Але якщо Ви дуже зайнята людина і у Вас зовсім немає можливості виділити одну годину, то і тут можна знайти спосіб з такою ж ефективністю і швидкістю освоювати англійську мову – просто розбийте цей час на весь день. Наприклад, Ви можете слухати (бажано саме слухати, якщо Ви вже знаєте основи граматики й маєте відносно активний словник) англійську мову 15 хвилин вранці, коли прокинетеся. Після, коли ви йдете до школи, на роботу або, займаючись по дому, у Вас напевно буде можливість послухати англійську мову ще 15 хвилин: і так виходить 30 хвилин. І пізніше, коли Ви повертаєтеся додому (в громадському транспорті, на автомобілі …) у Вас з’являється можливість позайматися англійською ще 15 хвилин. І вже ввечері, перед сном Ви можете послухати англійську мову ще 15 і більше хвилин – і ось він годину в день. У будь-якої людини завжди знайдеться можливість розбити годину на весь день на нетривалі проміжки часу, тим самим приділивши англійській мові мінімум. Так робіть це, і Ваша англійська неодмінно, і дуже швидко перейде на наступний рівень. 🙂

Якщо у Вас є можливість приділити вивченню англійської мови більше однієї години в день, це буде приголомшливо. Звичайно, чим більше часу Ви приділяєте англійській, тим швидше Ви вдосконалюєтеся в ній. Тому, якщо Ви можете виділяти для вивчення мови дві години, розбиваючи цей час на весь день чи ні (не особливо важливо) – це буде значно краще, ніж одну годину, дві години на день – чудово, п’ять годин на день – приголомшливо. 🙂 Але в цьому випадку обов’язково розділяйте час на частини, це буде набагато краще, ніж 3-х годинне вивчення без перерв. І бажано, слухаючи англійську мову займатися своїми справами, не звертаючи уваги на англійську мову.

Ну ось і все, обов’язково зробіть собі план вивчення англійської мови і дуже скоро Ви здивуєтеся, як непомітно Ви покращили свої навички в ній.

Image 0

Leave a Comment

Your email address will not be published.