Поради щодо вивчення англійської Мови

Ось кілька порад з вивчення англійської мови, які допоможуть вам або вашому класу поліпшити свою англійську. Виберіть кілька порад, щоб почати роботу вже сьогодні!

Запитуйте себе щотижня: чому я хочу навчитися на цьому тижні?

Ставлячи собі це питання щотижня, ви зможете на мить зупинитися і подумати про те, що для вас найважливіше. Легко зосередитися лише на поточній одиниці, граматичній вправі і т. д. якщо ви зупинитеся на хвилину і поставите будете ставити собі мету щотижня, ви помітите прогрес, якого потім досягнет. Внаслідок цього ви естанете більш натхненними тим, як швидко ви вивчаєте англійську мову! Ви будете здивовані тим, як це почуття успіху мотивуватиме вас вивчати ще більше англійської мови.

Швидко перегляньте важливу нову інформацію незадовго до того, як лягати спати

Дослідження показали, що наш мозок обробляє свіжу інформацію під час сну. Коротко (це означає Дуже швидко – просто погляньте на те, з чим ви працюєте в даний момент) пройдіть через деякі вправи, читання і т. д. перш ніж ви заснете, ваш мозок буде працювати над цією інформацією, поки ви спите!

Під час виконання вправ на самоті вдома або в своїй кімнаті, говоріть англійською вголос

З’єднайте м’язи вашого обличчя з інформацією у вашій голові. Точно так само, як розуміння основ тенісу не робить вас великим тенісистом, розуміння граматичних правил не означає, що Ви автоматично можете добре говорити по-англійськи. Вам потрібно часто практикувати акт говоріння. Говорячи про себе вдома і читаючи вправи, які ви робите, ви допоможете підключити свій мозок до лицьових м’язів, поліпшити вимову і зробити Ваші знання активними.

Прослуховуйте п’ять-десять хвилин подкасти принаймні чотири рази на тиждень

У минулому я вирішив, що мені потрібно привести себе в форму, і бігав підтюпцем – зазвичай три або чотири милі. Ну, після того, як я не робив нічого протягом багатьох місяців, ці три-чотири милі були дійсно болячими! Зайве говорити, що я не бігав підтюпцем ще кілька місяців!

Навчитися добре розуміти розмовну англійську мову

Якщо ви вирішите, що будете старанно працювати і слухати протягом двох годин, швидше за все, ви не будете робити додаткові вправи для прослуховування найближчим часом. З іншого боку, якщо ви почнете повільно і часто слухати, вам буде легше виробити звичку слухати англійську мову на регулярній основі.

Шукайте ситуації, в яких ви повинні говорити / читати / слухати англійську мову

Це, мабуть, найважливіша порада. Ви повинні використовувати англійську мову в ситуації “реального світу”. Вивчення англійської мови в класі дуже важливо, але застосування ваших знань на практиці в реальних ситуаціях поліпшить вашу швидкість в розмові по-англійськи.

Якщо ви не знаєте про будь-які “реальні життєві” ситуації, створіть для себе нові, використовуючи Інтернет для прослуховування новин, написання англійських відповідей на форумах, обміну електронними листами англійською мовою з друзями по електронній пошті тощо.

Відправте коментар на "Поради щодо вивчення англійської Мови"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*