Поради для вивчення ділової англійської мови

Ви мрієте стати супергероєм на роботі? Хотіли б ви просунутися в своїй кар’єрі, побудувати більш сильну професійну мережу і відкрити двері для нових можливостей?

Ми не можемо жити в світі, де ви можете проковтнути чарівне зілля і раптово стати суперзіркою…але є простий спосіб, завдяки якому ви можете значно покращити свій потенціал для успіху. І яка ж відповідь? Ділова Англійська!

Що таке ділова англійська?

Якщо ви вільно говорите по-англійськи, ви можете використовувати його в різних ситуаціях. Від спілкування з касиром в супермаркеті до нових міжнародних друзів, сильні навички англійської мови будуть добре служити вам у багатьох сферах життя. Звичайно, досягнення швидкості-це серйозне завдання, яке займе у вас кілька років навчання.

Ділова англійська-це спеціалізована область вивчення мови, яка дозволить вам спілкуватися з носіями мови на робочому місці. Якщо ви ще не досягли ідеального рівня, вивчення ділової англійської-відмінний спосіб переконатися, що ваші професійні навички на належному рівні.

Від переговорів за контрактами до спілкування з колегами по роботі, міцна основа ділової англійської мови дозволяє легко співпрацювати з колегами та іншими діловими людьми. Поняття, часто досліджувані в рамках вивчення ділової англійської мови, включають загальні вітання, використовувані в офісному середовищі, словник для ділових взаємодій і часто використовувані вирази для професійного листування.

Готові приступити до роботи? Якщо ви хочете оволодіти діловою англійською мовою, використовуйте наступні п’ять порад, щоб максимально розвинути свою мовну майстерність.

Пориньте в професійні матеріали

Не дивно, що один з найпростіших способів дізнатися всі тонкощі ділової англійської-це витратити час на знайомство з англійською мовою, яка використовується в повсякденній діловій ситуації. У той час як перегляд повторів “як я зустрів вашу маму” або “Теорія Великого вибуху” може бути цікавим способом підвищити ваше загальне розуміння англійської мови, вам потрібно старанно шукати аудіо-та відеоконтент, який пропонує розуміння ділового світу. Ці ресурси краще підготують вас до робочого світу.

Існує безліч потужних ресурсів, доступних для вивчає ділову англійську мову. Було показано, що регулярне вплив аудіо – та відеоконтенту послідовно підвищує навички розуміння.

Вивчіть основні принципи ведення бізнесу в англійському світі

Вас би здивувало, якби ви дізналися, що ділові звичаї сильно розрізняються по всій планеті? Наприклад, у Великобританії професіонали можуть стукати себе по носі при обговоренні приватної або конфіденційної інформації. Цей невеликий сигнал говорить іншій людині, щоб він тримав розмову в секреті.

У Канаді та Новій Зеландії пунктуальність високо цінується. Вважається досить образливим з’явитися на зустріч із запізненням на кілька хвилин. Якщо ви не знаєте про такі незначні відмінності, ви можете швидко опинитися в неприємній ситуації.

Є безліч інших прикладів, які можуть мати відношення до вашої кар’єри. Перш ніж ви опинитеся на діловій зустрічі абсолютно непідготовленими, Витратьте деякий час, щоб дізнатися більше про те, як ведеться бізнес у всьому світі. Є багато цікавих книг, які були написані на цю тему. Ви також можете подумати про те, щоб пройти бізнес-курс у місцевому університеті, щоб ще більше зміцнити своє розуміння того, як бізнес працює на міжнародному рівні.

У вас немає часу або ресурсів, щоб пройти бізнес-курс в місцевому університеті? Не впадайте у відчай! Багато всесвітньо відомих навчальних закладів пропонують освітні Бізнес-матеріали онлайн, доступ до всіх з яких можна отримати за допомогою декількох простих клацань мишкою. Чому б не навчитися правильно і неправильно потискати один одному руки або не дізнатися, як соціальне підприємництво впливає на весь світ?

Читайте міжнародні фінансові новини

Деякі новинні організації обслуговують в першу чергу бізнес-професіоналів. Статті, які з’являються у відомих газетах, таких як The Wall Street Journal, The Economist або Financial Times, містять величезну кількість конкретних посилань, словникових слів і мовних моделей, які ви можете відобразити, коли говорите по-англійськи. І немає необхідності поспішати і купувати екземпляр кожної газети на планеті-на щастя, багато міжнародних видавців надають принаймні вибірку безкоштовних статей через Інтернет.

Звичайно, немає простого способу відразу запам’ятати всі нові слова і фрази, які ви дізнаєтесь, прочитавши ці публікації. Замість цього, Це гарна ідея, щоб побудувати стратегію для збільшення вашого словникового запасу, слово за словом. Багато студентів вважають корисним шукати слова, яких вони не знають, і відстежувати їх у маленькому записнику.

Існує також безліч додатків для смартфонів, які дозволяють легко створювати картки для огляду словникового запасу. Повторення – це один з найкращих способів вивчення нових слів, і, на щастя, вам не потрібно витрачати години та години на перегляд. Чому б не витратити 10 хвилин перед сном, гортаючи свої вокаб-карти, або не провести час в поїзді, вдосконалюючи свої навички запам’ятовування?

Незалежно від того, які методи ви вважаєте найбільш корисними, життєво важливо розробити надійний ігровий план для вивчення нових слів і дотримуватися його.

Якщо вам особливо хочеться вивчити ділову англійську, не нехтуйте веб-контентом, який створюють ваші улюблені видання на додаток до написаних ними статей. Наприклад, газета “Нью-Йорк Таймс” регулярно проводить круглі столи та інтерв’ю з впливовими бізнес-мислителями.

Приєднайтесь до локальної мережевої групи

Якщо ви живете в країні, де англійська не є офіційною мовою, тоді це неможливо спілкуватися з діловими англомовними, чи не так? Неправильно!

Більшість великих міст по всій планеті надають безліч можливостей для ділових людей зустрітися один з одним. Ці організації сильно розрізняються по своїй меті і спрямованості. Деякі мережеві групи призначені спеціально для підприємців, іноземних фахівців або новоприбулих з інших країн. Існують також численні галузеві мережеві групи з відділеннями в містах по всій Землі.

Приєднання до мережевої групи може відкрити двері для численних кар’єрних можливостей, але це також може дозволити вам налагодити відносини з носіями англійської мови. Встановлюючи дружні стосунки з партнерами, які розуміють всі складнощі ділової англійської мови, ви даєте собі перевагу перед іншими людьми, які покладаються виключно на підручники, щоб оволодіти мовою.

Мережеві групи також є чудовим місцем для пошуку партнерів з мовного обміну. Якщо хтось приїжджає у вашу країну і не дуже добре говорить на місцевій мові, він може відчайдушно потребувати допомоги у вивченні звичаїв і традицій професіонального бізнесу у вашій країні.

Практика, практика і ще раз практика

Звичайно, практика робить ваші знання досконалими, як свідчить старе прислів’я. Тільки практикуючи мову, ви зможете отримати навички ділової англійської, які ви відчайдушно шукаєте.

Докладіть зусиль, щоб використовувати фрази, які ви вивчили, читаючи газету, в повсякденній бесіді з колегами по роботі. Не соромтеся просити носіїв мови поправити вас. Люди будуть захоплюватися вашою ініціативою, і кожен раз, коли хтось вказує на помилку, ви будете на один крок ближче до того, щоб говорити діловою англійською мовою досконало.

Невже навколо Вас немає нікого,хто говорить по-англійськи? Чому б не поговорити з самим собою? Спочатку це може здатися дурним, але вимовляння мови вголос може допомогти Вам поліпшити свою вимову і акцент, і зробити вашу мову більш милозвучною.

Вам також потрібно виділити час, щоб постійно слухати ділову англійську мову. Знайдіть бізнес-подкасти, які вам подобаються, і зробіть їх частиною свого повсякденного життя, або заведіть звичку дивитися ділові відео за обідом кожен день. Ви навіть можете включити більш цікаві варіанти у вивчення ділової англійської мови.

Наприклад, чому б не Подивитися смішні кліпи з Broad City, веселого шоу про двох молодих жінок, які намагаються орієнтуватися в робочому світі в Нью-Йорку?

Вивчення англійської мови не повинно бути рутиною. Якщо ви знаходите цікаві способи роботи над оволодінням мовою, Ви з набагато більшою ймовірністю продовжите навчання і в кінцевому підсумку досягнете своїх цілей.

Вивчення англійської мови в ділових цілях – це дійсно варте заняття.

Незалежно від того, чи мрієте ви коли-небудь про кар’єру, працюючи в іншій країні, або просто хочете підвищити свої шанси на успіх у місцевому бізнесі, зосередження на вдосконаленні вашої ділової англійської мови окупиться в довгостроковій перспективі.

Не намагайтеся відкусити більше, ніж ви можете прожувати; замість цього встановіть досяжні цілі. Використовуйте п’ять ключів, які ми розглянули в цій статті, щоб постійно працювати над цим, і ви обов’язково досягнете успіху.

Відправте коментар на "Поради для вивчення ділової англійської мови"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*