Як уникнути поширених граматичних помилок англійської мови

Кожен, хто вивчає англійську мову, знає всю головну біль англійської граматики не з чуток. Складні правила англійської мови змушують впадати в відчай.

Відверто кажучи, ніхто не хоче витрачати години на вивчення відмінювання і структури пропозицій. І все ж, навіть маючи за плечима неабику граматичну практику, ви, швидше за все, продовжите здійснювати елементарні помилки, говорячи по-англійськи.

На щастя, вдосконалення вашого володіння граматичними правилами не повинно відчуватися як нездійсненна місія.

Озброївшись правильними інструментами і стратегіями навчання, ви можете уникнути поширених граматичних помилок, які турбують багатьох студентів, і трохи повеселитися в цьому процесі.

У цьому корисному огляді ми розглянемо деякі з найбільш поширених граматичних проблем, з якими стикаються ті, хто вивчають англійську мову, і як їх можна уникнути при розмові з іншими людьми.

Вивчення найпоширеніших граматичних помилок

Будь-які граматичні помилки в англійській мові самі по собі проблематичні.

Ми склали список з п’яти найбільш поширених граматичних помилок англійської мови, які роблять іноземці. Чи винен ти в якому-небудь з цих граматичних гріхів?

Дієслова: нехтування 13-тьма часами

Дієслова є однією з найпоширеніших граматичних помилок англійської мови.

Чи знаєте ви, що англійська мова має 13 різних часів для своїх дієслів, всі з яких диктують різні випадки минулого, сьогодення або майбутнього? Якщо ви все ще боретеся з відмінністю між Past Simple і Past Perfect, то ви не самотні.

Приклади англійських дієслівних помилок включають в себе:

Yesterday, I talk with my sister on the phone. (Має бути talked)
Вчора я розмовляв зі своєю сестрою по телефону.

I will graduate from university and found a fulfilling job. (Має бути will find )
Я закінчу університет і знайду гідну роботу.

Звичайно, це всього лише дві загальні проблеми дієслівного часу. З 13 різними варіантами, там обов’язково буде незліченна безліч інших.

Плутанина займенників суб’єкта і об’єкта

Займенники займають місце іменників:

David saw Anna at the park and he said hello to her.
Девід побачив Анну в парку і привітався з нею.

У наведеному вище реченні he (він) і she (вона) є займенниками, які використовуються для заміни Девіда і Анни відповідно. До найбільш поширених займенників відносяться наступні: I (Я), me (мене), he (він), she (вона), him (йому), her (її), it (воно) and they (вони).

Багато хто вивчає англійську борються з відмінністю між he (він) і him (йому), I (Я) і me (мене), she (вона) і her (її). Якщо ви опинилися в цьому таборі, не впадайте у відчай; насправді, багато носіїв мови також роблять ці граматичні помилки в англійській мові. Звичайно, це не повинно заважати вам працювати щосили, щоб краще зрозуміти це складне правило.

Підмет і присудок – розбіжності

Children play in the park and the sun rises every morning
(Діти грають у парку, і сонце встає щоранку)

Це речення демонструє правильне узгодження між підметом (ами) і присудком.

Суб’єкти однини вживаються разом з присудком в однині, а суб’єкти множини вживаються разом з присудком в множині. Це дуже просте правило, яке варто запам’ятати.

Неправильне використання або пропуск артиклів

Не дивно, що пропущені артиклі є однією з найпоширеніших граматичних помилок англійської мови. Правила, які пов’язані з англійськими артиклями, за загальним визнанням, дуже хитрі.

Наприклад, ви зазвичай упускаєте артикль, коли використовуєте іменник у множині як прямий об’єкт: I like flowers (Мені подобаються квіти). I like to eat bananas (Я люблю їсти банани). Запропоновані фрази вживаються без артикля.

У більшості інших випадків Вам потрібен артикль (The, a / an). Без нього вас все одно зрозуміють оточуючі, але носії мови швидко помітять Вашу помилку і приймуть вас за новачка.

Yesterday, I rode bus (Вчора я їхав на автобусі) – НЕПРАВИЛЬНО.
Yesterday, I rode the bus (Вчора я їхав на автобусі) – ПРАВИЛЬНО.

Звичайно, граматичні помилки англійської мови, які ми розглянули вище, – це лише деякі з потенційних помилок студентів. Існує безліч інших, але в кінцевому рахунку, правильне володіння англійською мовою вимагає від учнів ознайомлення з правилами мови, а не в двох способах обійти їх.

Як поліпшити свою граматику

Отже, вам потрібна допомога з граматики. Ніяких проблем!

Якщо вам цікаво, як привести свою англійську в ідеальну форму, ви можете використовувати наступні кроки, щоб поліпшити свою граматику в найкоротші терміни. Якщо вам трохи пощастить, ви навіть можете виявити, що Вам подобається працювати над тонкощами англійської граматики.

Насамперед: вивчіть правила

Це може бути не весело і не легко, але вивчення граматичних правил англійської мови легко служить найкращим курсом дій для поліпшення вашого розуміння правильної англійської структури.

Багато вчителів просять своїх учнів спочатку зосередитися на тому, щоб трохи говорити по-англійськи, а не на граматиці.

Звичайно, такий підхід працює тільки в короткостроковій перспективі. Якщо ви плануєте коли-небудь говорити по-англійськи як носій мови, вам потрібно буде змінити свій підхід, щоб краще відповідати вашим цілям.

На щастя, граматика не повинна бути пов’язана з проведенням годин з товстим томом правил в руках. Якщо ви віддаєте перевагу динамічному характеру уроків англійської мови, чому б не спробувати присвятити кілька годин на тиждень перегляду уроків граматики онлайн?

Споживайте правильні матеріали

Носії мови не застраховані від помилок в англійській граматиці. Однак, ви ж не хочете переймати погані звички інших людей.

Переглядаючи Facebook або сміючись над дурними відео, Ви отримуєте відмінне уявлення про мову, але це не допоможе вам розвинути ідеальну граматику.

Для цього вам потрібно зосередитися на читанні і прослуховуванні англійської мови високого рівня. Наприклад, чому б не почати ранок з читання англійських новин або перегляду новин з каналу, такого як BBC? Також існує безліч чудових романів і журналів, які можуть викликати інтерес.

Важливо зосередитися не на самому предметі, а на пошуку граматично правильних прикладів англійської мови в реальному світі. Коли ви набудете цю звичку , то вже скоро побачите, як покращуються ваші граматичні навички.

Не ігноруйте письмо англійською мовою

Багато студентів зосереджують всю свою увагу саме на вдосконаленні розмовних навичок. Це дуже часто призводить до граматичних помилок в майбутньому. При написанні текстів англійською мовою ваш мозок змусить вас думати про різні слова, як правильно використовувати його ц реченні і так далі.

Знайдіть англомовного друга по листуванню, щоб обмінюватися повідомленнями в інтернеті. Звичайно, найпростіше отримати допомогу з граматикою, якщо ви спеціально попросите про це.

Подумайте про те, щоб подружитися в інтернеті з людьми, які в даний час вивчають вашу рідну мову, тоді ви зможете допомогти один одному.

Нарешті, визначте свої слабкі місця

Єдиний спосіб по-справжньому покращити граматику-це зрозуміти, де ви помилятесь найчастіше. Як тільки ви отримаєте чітке уявлення про це, ви набагато скоріше зможете підняти свій рівень володіння.

Ви, звичайно, можете створювати свої власні ігри та тести, щоб постійно стежити за своїм поліпшенням, але є також безліч ресурсів, доступних в Інтернеті для приведення вашої граматики у форму.

Багато студентів вважають корисним включити онлайн-вікторини та безкоштовні уроки англійської мови в свої самостійні заняття. Ці навчальні інструменти забезпечують зворотний зв’язок в режимі реального часу і можуть дати вам більш чітке уявлення про те, де в даний час знаходяться ваші граматичні навички.

Граматика часто є одним з тих предметів, які студенти вважають за краще ігнорувати, якщо їх не змушують думати про це.

Заглиблюючись у тонкощі англійських граматичних правил, можливо, ви не знайдете це дуже цікавим, але це допоможе вам стати кращим носієм англійської мови.

Відправте коментар на "Як уникнути поширених граматичних помилок англійської мови"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*