Десять причин вивчити англійську мову

До вашої уваги десять причин вивчити англійську або будь-яку іншу мову. Ми вибрали саме їх, оскільки вони виражають широкий спектр не тільки цілей навчання, а й особистих цілей.

Вивчення англійської мови – це весело

Ми повинні перефразувати це: вивчення англійської мови може бути веселим. Для багатьох студентів це не дуже цікаве заняття. Однак ми думаємо, що це просто проблема того, як ви вивчаєте англійську мову. Знайдіть час, щоб різноманітно провести свій час, вивчаючи англійську мову, слухаючи музику, дивлячись фільм, кидаючи виклик собі в іграх зі словами. Є так багато можливостей вивчити англійську мову, весело проводячи ці хвилини. Немає ніякого виправдання, щоб не насолоджуватися собою, навіть якщо вам доведеться вивчати граматику.

Англійська мова допоможе Вам досягти успіху у вашій кар’єрі

Це очевидно кожному, хто живе в нашому сучасному світі. Роботодавці хочуть, щоб співробітники говорили по-англійськи. Це може бути несправедливо, але така реальність. Вивчення англійської мови для проходження тесту, такого як IELTS або TOEIC, дасть вам кваліфікацію, якої інші можуть не мати, і це може допомогти вам отримати роботу, яку ви потребуєте.

Англійська мова відкриває міжнародні комунікації

Ви знаходитесь в Інтернеті, вивчаючи англійську мову прямо зараз. Ми всі знаємо, що світові потрібно більше любові і розуміння. Що може бути краще для покращення світу, ніж спілкування англійською (або іншими мовами) з представниками інших культур?!

Вивчення англійської мови допоможе Вам відкрити свій розум

Ми віримо, що всі ми виховані так, щоб бачити світ одним способом. Це добре, але в якийсь момент нам потрібно розширити свої горизонти. Вивчення англійської мови допоможе вам зрозуміти Всесвіт через іншу мову. Розуміння навколишнього середовища за допомогою іншої мови також допоможе вам поглянути на світ з іншої точки зору. Іншими словами, вивчення англійської мови допомагає відкрити свій розум.

Вивчення англійської мови допоможе Вашій родині

Вміння спілкуватися англійською мовою може допомогти вам вийти на зв’язок і відкрити для себе нову інформацію. Вона може допомогти врятувати життя комусь із вашої родини. Ну, це, звичайно, може допомогти Вам допомогти іншим людям у вашій родині, які не говорять по-англійськи. Просто уявіть себе в поїздці, і Ви несете відповідальність за спілкування з іншими людьми англійською мовою. Твоя сім’я буде дуже пишатися тобою.

Вивчення англійської мови допоможе позбутися від хвороби Альцгеймера

Наукові дослідження говорять, що використання вашого розуму для вивчення чогось допомагає зберегти вашу пам’ять недоторканою. Хвороба Альцгеймера та інші хвороби, пов’язані з функціями мозку, не настільки сильні, якщо ви підтримуєте гнучкість вашого мозку, вивчаючи англійську мову.

Англійська допоможе Вам зрозуміти цих божевільних американців і британців

Так, американська та британська культури часом досить дивні. Знання англійської мови, безумовно, дасть вам уявлення про те, чому ці культури настільки божевільні! Просто подумайте, ви зрозумієте англійську культуру, але вони, ймовірно, не зрозуміють вашу, тому що вони не говорять на цій мові. Це справжня перевага у багатьох відношеннях.

Вивчення англійської мови допоможе вам поліпшити своє відчуття часу

Англійська мова одержима дієслівними часами. Насправді в ній існує дванадцять часів. Ми помітили, що це не так у багатьох інших мовах. Ви можете бути впевнені, що, вивчаючи англійську, ви придбаєте гостре почуття, коли щось відбувається через використання тимчасових виразів.

Вивчення англійської мови дозволить Вам спілкуватися в будь-якій ситуації

Швидше за все, хтось буде говорити по-англійськи незалежно від того, де ви знаходитесь. Просто уявіть, що ви знаходитесь на безлюдному острові з людьми з усього світу. Якою мовою Ви будете говорити? Напевно, Англійською!

Англійська – це світова мова

Гаразд, Гаразд, це очевидний момент, який ми вже зробили. Все більше людей говорять по-китайськи, все більше націй мають іспанську мову в якості своєї рідної мови, але насправді. Англійська мова сьогодні є мовою вибору в усьому світі.

Відправте коментар на "Десять причин вивчити англійську мову"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*