9 найчастіших помилок, які роблять студенти, намагаючись покращити розмовні навички володіння англійською мовою

Багато учнів задаються питанням, як поліпшити розмовні навички володіння англійською мовою в той чи інший момент. Незалежно від того, чи ви новачок у вивченні англійської або ви вчите протягом багатьох років, підйом на наступний рівень часто здається смішно важким.

Оволодіння всіма тонкощами англійської мови вимагає багато важкої роботи, і, чесно кажучи, більшість студентів не знають, з чого почати.

Якщо ви відчуваєте себе трохи пригніченим у своїх спробах покращити свою англійську, дізнайтеся, яких критичних помилок слід уникати на шляху до вільного володіння. Прийнявши правильний підхід до вивчення англійської мови, ви можете виявити, що говорите як носій мови в найкоротші терміни.

Ви змушуєте себе вчитися

По-перше, перестаньте думати про вивчення англійської мови як про роботу. Пам’ятайте, що це повинно бути приємною справою, а не кошмаром. Ви можете легко перетворити це в виклик, який тримає ваш мозок стимульованим і забезпечує безперервну розвагу. Це звучить набагато краще, ніж витрачати довгі години, працюючи над складними граматичними поняттями і відмінюваннями дієслів, вірно?

Знайдіть те, чим ви захоплені, і зробіть англійську частиною вашого повсякденного досвіду. Перестаньте турбуватися про те, щоб говорити по-англійськи ідеально, і замість цього зосередьтеся на тому, щоб відчувати себе комфортно, і крапка. Чим швидше ви розпрощаєтеся з тиском вивчення мови, тим краще.

Підручники- це ваш основний інструмент навчання

Отже, ви готові отримувати більше задоволення від вивчення англійської мови. Настав час викинути ці старі англійські книги в смітник. Звичайно, Підручники і уроки граматики мають своє місце, але якщо ваша мета полягає в тому, щоб швидко поліпшити здатність говорити по-англійськи, вам треба зануритися в реальну англійську мову.

Насправді, багато студентів в кінцевому підсумку виявляють, що англійська мова, яку вони вивчають у класі, не має великого відношення до англійської мови, якою говорять закордоном. Мовні моделі часто відрізняються серед носіїв мови, тоді як загальний англійський сленг та унікальні акценти роблять речі ще складнішими.

Чому б не вивчити англійську правильно з самого початку, використовуючи ті ж книги, фільми, музику і журнали, які подобаються носіям мови? За іронією долі, якщо ви витратите достатньо часу на поглинання подібних матеріалів, ви дізнаєтеся правила англійської мови самостійно. З часом ви почнете розпізнавати певні патерни і будете почувати себе більш комфортно, імпровізуючи, коли говорите.

Не викидайте книги правил зовсім, але перестаньте робити їх головним предметом ваших досліджень. Ви можете просто здивувати себе тим, як багато вам вдається навчитися наодинці.

Ви ніколи не говорите англійською вголос

Багато студентів задаються питанням, як поліпшити навички англійської мови, коли вони ніколи насправді не говорять на цій мові вголос. Є багато чудових способів вивчити англійську мову, від читання газет до перегляду голлівудських фільмів…але пам’ятайте, що ви повинні говорити, якщо хочете стати носієм англійської мови.

Якщо ви проводите весь свій час, слухаючи інших, ви ніколи не просунетеся за межі своєї зони комфорту. Вирвіться з цієї колії, зробивши зусилля, щоб регулярно говорити по-англійськи. Заводьте друзів, з якими ви можете спілкуватися онлайн або шукайте носіїв мови у Вашому місті. Ви навіть можете спробувати поговорити по-англійськи з самим собою. Звичайно, спочатку це здається дурним, але іноді ви просто повинні зробити те, що потрібно, щоб досягти успіху.Страх Стримує Тебе.

Ти боїшся виставити себе дурнем? Багато, хто вивчає англійську, бажають просунутися на наступний рівень, але вони не хочуть, щоб інші оцінювали їх мовні здібності. Єдиний спосіб по-справжньому вирватися з цієї ситуації- це зустрітися віч-на-віч зі своїм страхом.

Потренуйтеся говорити по-англійськи і вирішите, що вам все одно, що думають інші люди.

Ще краще, попросіть вашого співрозмовника поправляти вас, коли ви робите помилки. Спочатку ви можете відчувати себе ніяково, коли Вам вказують на ваші слабкі сторони, але ви швидко навчитеся, коли носії мови покажуть вам, як і де ви застрягли.

Ви не розширюєте свій словниковий запас

Чи знаєте ви, що Оксфордський словник включає в себе 171 476 унікальних слів, які використовують в даний? Середньостатистичний носій англійської мови має словниковий запас близько 20 000 слів, так що вам не потрібно запам’ятовувати все це, на щастя. Проте, якщо ви не будете постійно розширювати горизонти, ваша мова буде звучати досить нудно і неприродно.

Вивчення нових словникових слів пропонує, мабуть, найпростіший спосіб поліпшити можливості говоріння по-англійськи. А найкраще те, що це зовсім не важко. Просто візьміть книгу або подивіться кілька відеокліпів в Інтернеті — ви обов’язково натрапите на слова, які ви раніше не знаходили.

Звичайно, вам потрібно буде докласти зусиль, щоб запам’ятати слова, з якими ви стикаєтеся. Якщо ви ще не використовуєте такий інструмент, як Quizlet, для простого вивчення слів, чого ж ви чекаєте?

Занурення не є частиною вашого повсякденного життя

Мільйони людей, які вивчають іноземну мову, не з чуток знають про силу занурення; в принципі, якщо ви потрапляєте в середовище, де люди говорять іншою мовою, ваш мозок швидко працює, щоб розшифрувати те, що відбувається навколо вас.

Багато студентів намагаються відвідувати заняття в англомовній країні, щоб повністю зануритися в розмовну мову. Якщо у вас є шанс зробити це, фантастика! Однак занурення в чужу країну-це не єдиний спосіб поліпшити навички володіння англійською мовою і привести себе в ідеальну форму.

Замість цього ви можете прослуховувати аудіо англійською мовою незалежно від того, де ви живете. Транслюйте популярну радіостанцію або включіть англійські новини, поки готуєте вечерю.

Слухайте подкасти під час поїздок до школи і з роботи. Вам не потрібно витрачати 100% своїх сил на розгадування складних пропозицій. Замість цього просто зосередьтеся на тому, щоб витягнути шматочки інформації, які ви розумієте, і відпустити решту.

Ця техніка особливо корисна, якщо ви виявите, що носії англійської мови часто говорять занадто швидко, щоб ви могли їх зрозуміти. Звичайно, занурення також допомагає вам поглибити своє розуміння того, як працює мова, оскільки ви краще знайомитеся з різними акцентами і зразками мови.

Ви намагаєтеся занадто швидко забігти вперед

Немає абсолютно ніякого сорому в тому, щоб бути на початкових етапах вашої подорожі по вивченню англійської мови. Зрештою, ми всі повинні з чогось починати.

На жаль, багато хто вивчає мову намагаються плавати в глибоких водах, коли вони ще не вивчили основи англійської мови. Можливо, коли-небудь ви захочете стати знавцем англійської літератури, але в даний момент немає ніякого сенсу намагатися розібратися в одному з найбільших творів Шекспіра. Такий підхід засмутить вас і змусить відчути, що вам ніколи не вдасться досягти швидкості. Ви повинні поліпшити навички володіння англійською мовою, вирішуючи проблеми відповідного рівня.

Будьте чесні з самим собою щодо ваших поточних мовних здібностей і зосередьтеся на сходженні по сходах, сходинка за сходинкою. Для початку вдоскональте свої навички спілкування. Потім ви можете зосередитися на розширенні свого словникового запасу і вивченні нових понять в мові.

Переклад – це ваш головний фокус

Перестаньте перекладати, щоб поліпшити свою англійську!
Кошмари перекладу не є унікальними для тих, хто вивчає мову; погляньте на проблеми, з якими стикаються перекладачі, перетворюючи Гаррі Поттера в хіт по всьому світу.

Коли ви вперше починаєте вивчати англійську мову, цілком природно намагатися співвіднести нові слова з вашою рідною мовою. Ви не покращите свої навички володіння англійською мовою, якщо будете постійно зосереджені на перекладі з однієї мови на іншу.

Кожна мова пропонує щось унікальне та інтригуюче для тих, хто вивчає, і англійська мова не є винятком. Багато виразів, фраз та ідей, з якими Ви знайомі на вашій рідній мові, можуть навіть не існувати в англійській мові. Якщо ви постійно намагаєтеся повернутися туди і назад або шукаєте еквіваленти англійською мовою, Ви швидко виявите, що тонете в розчаруванні.

Зрозуміло, що це незрозуміло, дізнавшись, що іноземна мова має зовсім іншу структуру, ніж Ваша власна, але це частина радості навчання. Зробіть все можливе, щоб просто зосередитися на вивченні того, як все працює англійською мовою, замість того, щоб порівнювати і протиставляти правила того, що ви вже знаєте. Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, не бійтеся зробити перерву.

Пам’ятайте, що ваш мозок такий же, як і будь-яка інша м’яз.

Відпочинок час від часу-це не лінь, а важлива частина зміцнення сил.

Ви боїтеся все переплутати

Як це виглядає, коли ви сідаєте вивчати англійську мову? Ви читаєте одну і ту ж газету кожен день або проводите довгі години, використовуючи одні і ті ж методи запам’ятовування знову і знову?

Це абсолютно нормально, щоб зрозуміти, що працює найкраще для вас, але ви маєте додати нові методи в ваше вивчення англійської мови, щоб зберегти цю справу цікавою. Коли ви тренуєтеся для марафону, ви поєднуєте свої довгі пробіжки з силовими тренуваннями, і найкраще часто бігати в різних місцях. Ця аналогія прекрасно працює і в контексті вивчення мови. Вам потрібно постійно кидати собі виклик і додавати новизну в свою навчальну діяльність.

Збереження свіжості неминуче допоможе вам швидше поліпшити навички володіння англійською мовою, оскільки ви навчитеся легко орієнтуватися в деяких складних ідеях і змісті.

Відправте коментар на "9 найчастіших помилок, які роблять студенти, намагаючись покращити розмовні навички володіння англійською мовою"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*