vocabulary

25 способів поліпшити свій запас англійських слів

Великий запас слів – це один з важливих інструментів для тих, хто навчається, поряд з пунктуацією, граматикою і багатьма іншими.

Словниковий запас може зробити ваш лист більш потужним і ефективним і допомогти вам сказати саме те, що Ви маєте на увазі. Цей незамінний інструмент допоможе вам вибрати найкраще слово для кожного діалогу і уникнути розпливчастих слів, які не дають вашим читачам хорошого розуміння вашого сенсу.

Поповнення запасу слів є одним з найпростіших методів покращити якість вашого написання. Завдяки цьому виконати письмо буде набагато легше, так як у вас буде кілька синонімів у репертуарі.
Ось 25 способів, завдяки яким ви зможете поліпшити свій запас англійських слів кожного дня

Застосовуйте вивчені слова

Застосуйте нове слово чи фразу зразу ж після вивчення. Спробуйте зробити гру з використання нового слова за допомогою різних додатків на телефоні. Кожного дня старайтесь вставити нові слова та фрази в діалоги, власні нотатки, завдання або ж напишіть листа . Намагайтесь виконувати це якнайчастіше і результат не заставить вас чекати.

Читайте кожен день

Після закінчення школи словесні вправи і навмисне читання підуть в минуле. Хоч це і були основні інструменти для побудови вашого словникового репертуару, коли ви були молоді, це не повинно полишати вас і опісля. Постарайтесь кожного дня прочитати хоча б одну добре написану і відредаговану цитату, журнальну статтю, книжку або ж новинну рубрику. Науково-популярна та художня література достатньо скоро допоможуть Вам навчитись новим методам міркувати та розмовляти фразами, яких ви не знаєте.

Зазубріть корені слів

Багато слів в англійській мові побудовані з кореня, префікса і суфікса, як правило, з походженням з грецької та латинської мови. Після того, як ви вивчите найбільш вживані корені слів, ви зможете зрозуміти більше термінів, в яких є такий самий корінь.

Спробуйте застосувати синонімічний словник

Використовуйте синонімічний словник, коли пишете. Коли ви бачите, що занадто часто вживаєте якесь слово, яке не зовсім передає правильну суть. Завдяки цьому ви зможете правильно подати себе і дізнатися багато нових слів.

Розвивайте практичний запас слів

Ви повинні завчити саме ті слова, які ви використовуєте у щоденній практиці. Хорошим прикладом цього є вивчення торговельної мови або фраз, які Ви постійно використовуєте у своєму хобі або покликанні. Замість того щоб відразу ж звертатися до діалектів або жаргону, які використовуються всюди, шукайте більш чіткі слова, щоб висловити колегам те, про що ви пишете.

Вчіть нові фрази кожного дня

Для того, щоб якнайшвидше покращити свій запас слів, намагайтеся щодня вивчити бодай одну нову фразу. Існує безліч методів виконати це завдання, до прикладу, календарні дні або список електронної пошти, або ж просто вибрати слово з синонімічного словника.

Шукайте слова, які вам незрозумілі

Чи знаєте ви всі слова, які зустрічаються Вам під час читання? Не уникайте їх; знайдіть час, для того, щоб переглянути їх, і якщо у вас немає часу прямо зараз, занотуйте їх і подивіться пізніше.

Ведіть щоденник

Ведення журналу допоможе вам не тільки розвинути свій стиль письма, але і покращити запас слів у короткий термін. Намагайтесь застосовувати нові вивчені слова в записах журналу за день або тиждень.

Визначайте «пусті» слова

Ви могли зауважити, що часто використовуєте у своєму лексиконі «пусті» слова (наприклад, “Е-Е” або “Ну”). Досить часто ми можемо застосовувати ці вигуки і у своєму письмі. Шукайте ці «пусті» слова у своїх нотатках і замініть їх чимось більш відповідним. Той же принцип застосовується до фраз і пропозицій, тому переконайтеся, що ви не використовували шість або сім фраз, щоб сказати щось, що можна було б краще передати в одному реченні, заповненому ретельно підібраними словами.

Урізноманітніть власний перелік прочитаного

Ми досить часто можемо читати одні й ті самі речі кожного дня. Але як наслідок після цього у нас розвивається не досить широкий спектр запасу слів. Включіть у перелік прочитаного науково-публіцистичну, художню літературу, сучасну літературу, політичну тематику та інше.

Вирішуйте кросворди

Завдяки цьому способу ви зможете знайти у своїй пам’яті слова, які ви не часто використовуєте. І це звісно допоможе перевести їх у довгострокову пам’ять

Спробуйте словесні настільні ігри

Є багато словесних ігор на ринку, призначених для поліпшення словникового запасу та мовних навичок. Деякі з цих ігор ви, можливо, грали в дитинстві, так що прийшов час знову розірвати їх і приступити до роботи. Якщо у вас є друг, якому теж не завадить допомога, або хтось з великим словниковим запасом, який, як ви думаєте, кине вам виклик, запросіть його на вечір гри.

Практикуйте нові слова різними способами

Потрібно від 10 до 20 повторень, щоб нове слово стало частиною вашого словникового запасу. Щоб допомогти слову закріпитися у вашій свідомості і пам’яті, запишіть його (як визначення, так і речення, яке ви складаєте за допомогою цього слова), використовуйте його в розмові, включіть його в електронну пошту або будь-яким іншим способом, який ви можете придумати.

Складіть асоціації

Почніть з проголошення нового слова вголос, а потім співвіднесіть його зі словом, яке ви вже знаєте. Хорошим прикладом цього є gargantuan, що означає “дуже великий”або ” гігантський”.- Вимовте вголос послідовність: маленький, середній, великий, дуже великий, гігантський. Потім перерахуйте речі, які ви вважаєте гігантськими.

Використовуйте мнемоніку

Мнемонічні техніки – це прийоми запам’ятовування, які ви можете використовувати для запам’ятовування нових слів. Ви можете запам’ятати слово, вимовивши його і подумавши про смішне речення, яке відповідає змісту, наприклад, перетворивши кричуще (надзвичайно погане) в “не дозволяйте цьому смердючому тухлому яйцю дістатися до нас!”

Візуалізуйте нові слова

Візуалізація – це один з найкращих способів вивчити незнайомі терміни та фрази. Хорошим прикладом цього є слово стратовулкан, яке являє собою високу загострену гору з сильним вибухом. Одним із способів запам’ятати це значення є той факт, що приставка “strato” звучить як “straight-oh“, що може змусити вас думати про пряму лінійці або “straight-o-volcano“, що описує визначення цього слова.

Зробіть свої власні тести словникового запасу

Ведіть список нових слів, які ви вивчаєте щотижня, і включайте їх в написання і розмову. Наприкінці кожного тижня зробіть собі тест, використовуючи слова, щоб закріпити їх у своїй пам’яті.

Відредагуйте свій власний текст

Після того, як ви закінчите писати, будьте вашим власним редактором і пройдіть через шматок з дрібнозубою гребінцем, щоб ідентифікувати надмірно вжиті і непоказні слова з чимось більш точним або барвистим. Редагування – це важливий процес для виявлення помилок в написанні, але він також відмінно підходить для поліпшення тону, стилю і чіткості вашого письма. Це може допомогти прочитати речення вголос, а потім відзначити відсутність точності. Пошукайте в своїй пам’яті більш описові слова або зверніться до тезаурусу, якщо це необхідно.

Коли ви замінюєте слова, пам’ятайте, що використання великої кількості складних слів не обов’язково прояснить сенс, і це може просто зробити ваш лист більш пихатим.

Запитайте зворотний зв’язок

Як ви думаєте, ваша робота могла б допомогти? Якщо ви боретеся зі своїм письмовим словником, спробуйте попросити кого-небудь ще про допомогу. Друга пара очей може запропонувати багато проникливості і виявити проблеми, які ви можете не помітити самі, включаючи поганий вибір слів. Не бійтеся попросити друга, вчителя, колегу або когось в Інтернеті переглянути ваші записи для отримання зворотного зв’язку про ваш словниковий запас.

Тримайте при собі орфографічний і синонімічний довідники

Чи періодично у вашому щільному графіку виникає вільна хвилинка? Візьміть з собою в дорогу тезаурус чи довідник і почитайте при появі вільного часу, наприклад, поки чекаєте друга, їдете в автобусі. Це також чудова ідея вишукувати незрозумілі терміни, які приходять до вас на льоту, коли ви йдете на роботу чи в школу. Ви також можете використовувати словник або тезаурус, щоб шукати незнайомі терміні, з якими ви стикаєтеся у своєму повсякденному житті.

Використовуйте книги іноземних коледжів

Література іноземних коледжів, в яких використовуються слова типу SAT і ACT, – чудовий метод покращити Ваше письмо до більшого рівня . Цей спосіб допоможе вам поглибити ваші знання і дасть вам новий практичний перелік слів для використання, які нададуть вашому письму необхідну ясність.

Завантажте мовленнєві ігри

Існують тонна чудових ігор, щоб весело проводити вільний час. Попробуйте завантажити цікаві мовленнєві додатки на свій смартфон чи ноутбук, для того, щоб набратися практики, відпочиваючи опісля тяжкого дня. Більшість ігор розраховані на вдосконалення запасу слів, але є й багато інакших, що дозволять практикувати орфографію, акустику та інші. Існують також спеціальні додатки для студентів коледжів, щоб підготуватися до тестування.

Сподіваюся, цей перелік дав Вам чудове місце, щоб почати будувати власний запас слів трохи за раз. Якщо ви думаєте про це, у вас є можливості розвинути цю важливу навичку, тому витрачайте час кожного дня на читання та прослуховування, щоб прийняти нові слова, а потім розробити систему, щоб включити ці нові слова у ваше письмо та мову. Незабаром ви виявите, що ваш словниковий запас виріс до нового рівня, а ваш лист придбав необхідну вам ясність з легкістю, яку ви не вважали можливою.

Image 0

Leave a Comment

Your email address will not be published.